Fakültemizin Sevgili Öğrencileri, Kıymetli Öğretim Elemanları ve Değerli Çalışanları
Aranıza katıldığım 05.01.2016 tarihinden itibaren Harran Eğitim Fakültesi ailesinin bir ferdi olmaktan bahtiyarım. Bu bahtiyarlığım, Fakültemizin sürekli olarak büyümesi ve akademik-idari ailemizin gittikçe genişlemesiyle daha da ziyadeleşmektedir. Hepiniz, temel stratejimizin fakültemizi sayısal olarak büyütmek ve kalite olarak geliştirmek olduğunun farkındasınız. Bu stratejiye verdiğiniz destekle üç bölümden müteşekkil Fakültemize yeni üç bölüm daha ekleyerek büyümeye devam etmekteyiz. Yine sizin çok değerli katkılarınızla Fakültemize tezli ve tezsiz yüksek lisans programları kazandırdık. Bu sayısal büyümeye eşzamanlı olarak bilimsel anlamda da geliştiğimize şahitsiniz. Bu konuda sürekli fiziki ve teknolojik yatırımlar yaparak, yurt dışı ve yurt içi kongre ve seminerlere katılım desteği sağlayarak ve uluslararası bir dergi çıkararak Fakültemizi ileri noktalara taşıma gayretindeyiz.
Böylece öncelikle Şanlıurfa iline, Bölgeye, Türkiye’ye ve nihayet insanlığa hizmet edecek bir eğitim-öğretim kurumu olma yolunda ilerliyoruz. Sizlerin teveccühünüzle, Ülkemizin eğitim davasına lisans düzeyinde iyi yetişmiş öğretmen adayları yetiştirerek, lisansüstü düzeyde mevcut öğretmenlerin niteliğini geliştirerek ve düzenlediğimiz bilimsel-sanatsal faaliyetlerle hizmet etmeye devam edeceğiz.
İlk üniversitenin filizlendiği Harran’dan tevarüs ederek, Bin yıl kadar deneyimli ve bir delikanlı kadar cevval bir Üniversite ve Eğitim Fakültesi olmak arzu ve dileğiyle hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
 
Prof. Dr. Burhan AKPINAR

KALİTE YÖNETİM BİLGİ SİSTEMİ (ÖNERİ-İSTEK-ŞİKAYET BİLGİ TALEBİ)

PEDAGOJİK FORMASYON

ÖNEMLİ NOT: Pedagojik Formasyon Eğitimi ile ilgili tüm duyurular Pedagojik Formasyon Eğitimi web sayfasında yapılmaktadır.

PEDAGOJİK FORMASYON EĞİTİMİ WEB SAYFASINA BAĞLANMAK İÇİN TIKLAYINIZ

BOLOGNA

 

MEZUN BİLGİ SİSTEMİ

SÜRELİ YAYINLAR