Dekan Yardımcımız Dr. Öğretim Üyesi Ramazan Atasoy'dan YÖGEP ve DÖGEP Projeleri Kapsamında Eğitim
29 Kasım 2021 Pazartesi 09:20 tarihinde yayınlandı “Hilvan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2021-2022 Yönetici Geliştirme Programı (YÖGEP) kapsamında 25 Kasım 2021 tarihinde ilçede görev yapan okul yöneticilerine yönelik Harran Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Ramazan Atasoy tarafından “liderlik, liderlik kuramları, okul liderliği, 21. yüzyılda okul lideri olmak” konulu bir seminer verilmiştir.
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP) kapsamında 25 Kasım 2021 tarihinde ilçede görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine yönelik Harran Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Ramazan Atasoy tarafından aynı gün içerisinde ikinci bir seminer daha verilmiştir. İlgili seminerde “sınıf yönetimini etkileyen öğretmen davranışları, etkili öğretmen rolleri ve 21. yüzyılda öğretmen olmak” konularında etkileşimli olarak sunulmuştur. Seminer sonrasında Doktor öğretim üyesi Ramazan Atasoy’a Hilvan ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünce bir plaket verilmiştir.
![](/assets/uploads/other/files/egitim/images/WhatsApp_Image_2021-11-26_at_10.54.55.jpeg)
![](/assets/uploads/other/files/egitim/images/WhatsApp_Image_2021-11-26_at_10.54.57.jpeg)
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP) kapsamında 25 Kasım 2021 tarihinde ilçede görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine yönelik Harran Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Ramazan Atasoy tarafından aynı gün içerisinde ikinci bir seminer daha verilmiştir. İlgili seminerde “sınıf yönetimini etkileyen öğretmen davranışları, etkili öğretmen rolleri ve 21. yüzyılda öğretmen olmak” konularında etkileşimli olarak sunulmuştur. Seminer sonrasında Doktor öğretim üyesi Ramazan Atasoy’a Hilvan ilçe Milli Eğitim Müdürlüğünce bir plaket verilmiştir.
![](/assets/uploads/other/files/egitim/images/WhatsApp_Image_2021-11-26_at_10.54.55.jpeg)
![](/assets/uploads/other/files/egitim/images/WhatsApp_Image_2021-11-26_at_10.54.57.jpeg)
Diğer Haber Başlıkları
- 2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı Mezunlar için Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Duyurusu
- 2023-2024 Tek Ders/Çift Ders Sınavları Değerlendirme Sonuçları
- Fakültemiz Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Mehmet CİĞERCİ'nin Yürütücü Olduğu TÜBİTAK Destekli TÜMTÜRKÇE Projesinin Tanıtım ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
- Üstün Yetenekliler Eğitimi Paneli ve GIFTLED Projesi Tasarım Yarışması Ödülleri Etkinliği
- Fakültemiz Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Ecem Acar'ın TÜBİTAK Projesi Kabul Edilmiştir