Resim-İş Bölümü Öğrencimizin Başarısı
30 Ekim 2022 Pazar 10:08 tarihinde yayınlandıFakültemiz Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü, Resim-İş Öğretmenliği 4. Sınıf öğrencimiz Ahmet Göçer Ulusal bir Amblem-Logo yarışmasında ‘Başarı Ödülü’ ne layık görüldü. Eğitim Fakültesi Dekanlığı olarak kendisini tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.
![](/assets/uploads/other/files/egitim/images/WhatsApp_Image_2022-10-28_at_14.24.13.jpeg)
![](/assets/uploads/other/files/egitim/images/WhatsApp_Image_2022-10-28_at_14.24.14.jpeg)
Diğer Haber Başlıkları
- 2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı Mezunlar için Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Duyurusu
- 2023-2024 Tek Ders/Çift Ders Sınavları Değerlendirme Sonuçları
- Fakültemiz Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Mehmet CİĞERCİ'nin Yürütücü Olduğu TÜBİTAK Destekli TÜMTÜRKÇE Projesinin Tanıtım ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
- Üstün Yetenekliler Eğitimi Paneli ve GIFTLED Projesi Tasarım Yarışması Ödülleri Etkinliği
- Fakültemiz Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Ecem Acar'ın TÜBİTAK Projesi Kabul Edilmiştir