Çevre Temizliği ve Farkındalık Etkinliği
13 Aralık 2022 Salı 09:21 tarihinde yayınlandıFakültemiz Yabancı Diller Eğitimi Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Abdulkadir TURGAY'ın 2022-2023 eğitim-öğretim güz döneminde vermekte olduğu GKS01 Gönüllülük Çalışmaları dersi kapsamında 09 Aralık 2022 Cuma günü 13.00-15.00 saatleri arasında Osmanbey Kampüsü'nde Çevre Temizliği ve Farkındalık etkinliği gerçekleştirildi.
![](/assets/uploads/other/files/egitim/images/WhatsApp_Image_2022-12-09_at_14.32.01.jpeg)
![](/assets/uploads/other/files/egitim/images/WhatsApp_Image_2022-12-09_at_14.32.02_%281%29.jpeg)
![](/assets/uploads/other/files/egitim/images/WhatsApp_Image_2022-12-09_at_14.32.01.jpeg)
![](/assets/uploads/other/files/egitim/images/WhatsApp_Image_2022-12-09_at_14.32.02_%281%29.jpeg)
Diğer Haber Başlıkları
- 2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı Mezunlar için Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Duyurusu
- 2023-2024 Tek Ders/Çift Ders Sınavları Değerlendirme Sonuçları
- Fakültemiz Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Mehmet CİĞERCİ'nin Yürütücü Olduğu TÜBİTAK Destekli TÜMTÜRKÇE Projesinin Tanıtım ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
- Üstün Yetenekliler Eğitimi Paneli ve GIFTLED Projesi Tasarım Yarışması Ödülleri Etkinliği
- Fakültemiz Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Ecem Acar'ın TÜBİTAK Projesi Kabul Edilmiştir