Fakültemiz Resim-İş Öğretmenliği Öğrencileri Hayata Sanatla Renk Katmaya Devam Ediyor
30 Aralık 2022 Cuma 20:29 tarihinde yayınlandıÜniversitemiz Yenişehir yerleşkesinde bulunan ve Doç. Dr. Yakup Aktaş tarafından projelendirilen spor kompleksinin iç mekanları, Doç. Dr. Emine Teker danışmanlığında tasarımlanarak öğretmen adaylarımızla birlikte çizildi ve mekan spor temalı tasarımlarla görsel açıdan renklendirildi. Öğretmen adaylarımız sosyal sorumluluk kapsamında yaptıkları projelere bir yenisini daha ekleyerek, hem duvar resimleri ve iç mekan tasarımlarında tematik alanlar oluşturma konusunda uygulama yaparak deneyim kazandılar hem de üniversitemizde bulunan bir mekanı daha renklendirerek sanatla yaşayan mekanlara bir yenisini daha eklemiş oldular.
Projede emeği geçen Resim-iş Öğretmenliği 4. Sınıf gönüllü öğrencilerimizden; Bedran Karabulut, Fatih Korkmaz, Ahmet Göçer, Kader Çiftçi, Mustafa Belek, Dilan İncak, Ezgi Aktaş, Berfin Aktaş, İslim Kızıldemirli, Yusuf Beklen, Damla Arıkan, Kader Uras, Elif Korkmaz’a teşekkür ediyoruz.
![](/assets/uploads/other/files/egitim/images/WhatsApp_Image_2022-12-29_at_10.42.26.jpeg)
![](/assets/uploads/other/files/egitim/images/WhatsApp_Image_2022-12-29_at_10.42.26_%281%29.jpeg)
Projede emeği geçen Resim-iş Öğretmenliği 4. Sınıf gönüllü öğrencilerimizden; Bedran Karabulut, Fatih Korkmaz, Ahmet Göçer, Kader Çiftçi, Mustafa Belek, Dilan İncak, Ezgi Aktaş, Berfin Aktaş, İslim Kızıldemirli, Yusuf Beklen, Damla Arıkan, Kader Uras, Elif Korkmaz’a teşekkür ediyoruz.
![](/assets/uploads/other/files/egitim/images/WhatsApp_Image_2022-12-29_at_10.42.26.jpeg)
![](/assets/uploads/other/files/egitim/images/WhatsApp_Image_2022-12-29_at_10.42.26_%281%29.jpeg)
Diğer Haber Başlıkları
- 2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı Mezunlar için Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Duyurusu
- 2023-2024 Tek Ders/Çift Ders Sınavları Değerlendirme Sonuçları
- Fakültemiz Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Mehmet CİĞERCİ'nin Yürütücü Olduğu TÜBİTAK Destekli TÜMTÜRKÇE Projesinin Tanıtım ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
- Üstün Yetenekliler Eğitimi Paneli ve GIFTLED Projesi Tasarım Yarışması Ödülleri Etkinliği
- Fakültemiz Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Ecem Acar'ın TÜBİTAK Projesi Kabul Edilmiştir