Deprem Felaketi Nedeniyle "Öğretmenlik Uygulaması 2" Dersini Diğer Üniversitelerden Alacak Fakültemiz Öğrencileri için Bilgilendirme
23 Şubat 2023 Perşembe 12:14 tarihinde yayınlandıFakültemiz lisans bölümlerinde öğrenim gören ve deprem felaketi nedeniyle "Öğretmenlik Uygulaması 2" dersini diğer üniversitelerin ilgili bölüm/programlarında özel öğrenci statüsü kapsamında almak isteyen lisans öğrencilerimizin aşağıda verilmiş olan "Giden Özel Öğrenci Dilekçesini" doldurup ve imzalayıp 10 Mart 2023 Cuma günü mesai bitimine kadar şahsen veya e-posta yoluyla danışmanına iletmesi gerekmektedir.
Fakültemizden Giden Özel Öğrenci Dilekçesi için tıklayınız.
Diğer Haber Başlıkları
- 2024-2025 Eğitim-Öğretim Yılı Mezunlar için Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı Duyurusu
- 2023-2024 Tek Ders/Çift Ders Sınavları Değerlendirme Sonuçları
- Fakültemiz Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatih Mehmet CİĞERCİ'nin Yürütücü Olduğu TÜBİTAK Destekli TÜMTÜRKÇE Projesinin Tanıtım ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
- Üstün Yetenekliler Eğitimi Paneli ve GIFTLED Projesi Tasarım Yarışması Ödülleri Etkinliği
- Fakültemiz Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Ecem Acar'ın TÜBİTAK Projesi Kabul Edilmiştir